Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Diyar Pala Kimdir


Albümü aynı anda İngiltere ve Türkiye’de piyasaya sürdü. Bu albümde Londra’daki hayatını baz alarak, problemlerini, sevinçlerini ve çeşitli kavramlara olan kızgınlığını dile getirdi.

Bunun dışında çeşitli rap müzisyenleri ile çalışma imkanını buldu.

Ancak arabesk ezgilerini ve RNB melodileri ile birleştirip, şarkılarını kendi tarzında yorumlayarak, kısa zaman içinde büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

1981 yılında bir Türk ailenin ilk çocuğu olarak Londra’da dünyaya geldi. Her zaman sanata büyük bir ilgisi olan Diyar, bu ilgisini İngiliz televizyonunda yer alan dizilerde, küçük rolleri üstlenerek yansıtma imkanı buldu.

Bunun yanı sıra diğer tutkuları seyahat ile şarkı söylemekti. Ziyaret ettiği ülkeler arasında Japonya, Hollanda, Macaristan, Mısır, Yunanistan, Almanya, Tayland ve daha çok ülke oldu. Yaptığı çok sayıda seyahatlerinden dolayı farklı farklı kültürleri tanıma imkanı bulan Diyar, bu seyahatlerinden edindiği tecrübeleri ve iki farklı kültür arasinda ki sentezi kullanarak kendi yorumu ve tarzıyla 2007 yılının son aylarına doğru “Yeni bir Flow” albümünü yayınladı.
Kategori
: Biyografiler
Yazar
: kelebek
Etiketler
:


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1