Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Hakkımızda


Merhaba Değerli Kelebek Sohbet Kullanıcıları; Konuya başlamadan önce siz değerli kullanıcılarımıza biraz bilgi vermek istiyorum kelebek nedir?

Pulkanatlılardan, vücudu, kanatları ince pullarla ve türlü renklerle örtülü, dört kanatlı, çok sayıda türleri olan böceklere verilen genel ad; kelebek biçiminde olan: kelebek vana bir canlıdır.

Bu bilgimizden sonra siz değerli kullanıcılarımıza sitemiz hakkında bilgi vermek istiyoruz. Şimdi öncelıkle değerli kullanıcılarımız sizler için yıllardır emek veren ve emeğınden vazgeçmeyen sohbet sever birileri olarak siz değerli kullanıcılarımıza elımızden geldıkce kaliteli bir hizmet ve kaliteli bir sohbet platformu yapmaktı ve bunu gün geçtikçe hedeflerımız ve kalitemiz ile sitemız gün geçtikçe büyümektedır ve sizler için Kelebek Chat sitemizi aktif etmış bulunmaktayız bu sohbet sitemiz siz değerli kullanıcılarımız sohbet edebılırsınız tabiki sohbet diğince kesinlikle her türlü sohbet demıyoruz ve uyarıyoruz değerli kullanıcılarımız kesinlile şunu söylemek istiyorum sitemiz kurallarımız dışında cıkmaz yasaktır ve kesinlikle şunu bilmenızı isterizki sitemizde seviyesizliğin yerı yoktur en ufak bir saygısızlığınızdan sitemizden uzaklaştırlırsınız.

Bu uzaklaştırma kelebek sohbet sitemizde görevli arkadaşlarımız tarafından uzaklaştılırsınız ve/veya bir daha siteye girmemek üzere yasaklanırsınız bundan dolayı siz değerli kullanıcılarımızdan ricamız kesinlikle karakterınızı ve seviyenizi asla bozmayınız uyarılarımızı ve önerilerimizi dikkat’e aldığınız için siz değerli kullanıcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarak iyi sohbetler diliyoruz. Saygılarmızla kelebeknew.com Ailesi.

SPONSOR mirc1
Sohbet Siteleri